Nyheterna i AI-säljstödet Andsend 2.0

In AI, AI Agents, ChatGPT, Nyheter by MKSE.com Redaktion Martin Edenström

Svenska AI-säljstödet Andsend har under onsdagen släppts i vad de själva kallar en ”2.0” version. Den nya, omskrivna versionen av tjänsten ska vara bättre på att förstå, nätverka kring och agera på hela egna organisationens sociala nätverk och alla olika typer av kontakter.

0 mån
gammalt är bolaget
AD: 


Få ovärderliga råd och kunskap inom området. Öppna upp ett MKSE.com expert online videosamtal på några minuter. Skaffa ett MKSE 🔭 Premium konto idag. En del av MKSE Patreon medlemskapet. Expertutvärdering, personligt stöd plattformsval, intel/databastillgång och rådgivning längs med vägen.

Sedan tidigare erbjuder Andsend ett stöd för att på främst Linkedin förstå styrkan i olika relationer och kunna unisont agera på den. Nu finns även ett nytt Network Score, Smart Tags där en AI assistent berättar vilka leads som ska följas upp och varför, Initiatives playbook för att designa ett eget networking workflow och Team Insights som hittar prospects genom kollegans nätverk.

Andsend 2.0 är byggd för bl a IT-konsulter som ska hitta rätt uppdrag i rätt tid, investerare som kan stödja sina portföljbolag och byråer av olika slag som behöver hitta nya typer av kundrelationer. Andsendgrundarna kommer från Zaplify SaaS båda två.

This content is available exclusively to members of MKSE.com & publicisten Martins Patreon at SEK0 or more.